Poznań – Głoszyna parafia pw. św. Jakuba Wk. Ap.

SOBOTNIA – 19.05.2018 r. – GODZ. 15.00

  1. Bekalarek Martyna
  2. Dzieciuch Wiktoria
  3. Dziwińska Klaudia
  4. Jaszkul Wiktor
  5. Kruk Alicja
  6. Kruk Michalina
  7. Kuryś Stanisław
  8. Mazurkiewicz Tymoteusz
  9. Nowicki Jan
  10. Olszewska Zuzanna
  11. Projs Kaja
  12. Snella Jan
  13. Stache Jacek
  14. Kruszwicka Blanca
  15. Naskręt Dorota
  16. Śniatała Radosław
  17. Wachowiak Marika
  18. Walkowiak Konstanty
  19. Wójcik Franciszek

GŁUSZYNA – 20.05.2018 r. – GODZ. 10.00

  1. Achtenberg Milena
  2. Brzoska Zuzanna
  3. Cegielski Oskar
  4. Czwajda Jakub
  5. Duszyński Kryspin
  6. Falkiewicz Paweł
  7. Filipowski Piotr
  8. Iwańska Maja
  9. Jankowiak Eryk
  10. Jencz Weronika
  11. Jencz Wiktoria
  12. Jung Mateusz
  13. Kaczmarek Katarzyna
  14. Kaczmarek Marcel
  15. Kasprzyk Aleksandra
  16. Kawa Matylda
  17. Kopaszewska Wiktoria
  18. Kuciak Kacper
  19. Kuciak Weronika
  20. Kuzak Jakub
  21. Lewandowska Maja
  22. Łuczak Małgorzata
  23. Manikowska Klaudia
  24. Mielnik Oliwia
  25. Migała Michał
  26. Mika Julia
  27. Niczyporuk Przemysław
  28. Nowak Filip
  29. Nowak Jakub
  30. Nowak Wiktor
  31. Nowakowski Kuba
  32. Osińska Lena
  33. Piasecki Szymon
  34. Pietrasz Amelia
  35. Pietrasz Oliwia
  36. Potrykus Ryszard
  37. Rembikowski Tomasz
  38. Roszkiewicz Alicja
  39. Schneider Jarosław
  40. Skawiński Patryk
  41. Sobieraj Vanessa
  42. Sumelka Dawid
  43. Szczecina Aleksandra
  44. Szeszuła Filip
  45. Trojanowski Wiktor
  46. Wakulik Norbert
  47. Walentowicz Filip
  48. Wyduba Jakub

DASZEWICE – 20.05.2018 r. – GODZ.12.30

  1. Adamczyk Maja
  2. Barć Hubert
  3. Ejchsztet Angelika
  4. Franc Daria
  5. Karpiak Filip
  6. Koralewski Dawid
  7. Kostecki Miłosz
  8. Kowalczewska Kalina
  9. Krajewska Aleksandra
  10. Krauze Janek
  11. Kuczyńska Julia
  12. Majchrzycka Agata
  13. Majchrzycka Natalia
  14. Michalak Patryk
  15. Ozorowski Piotr
  16. Polska Lena
  17. Przybylski Karol
  18. Sezonowicz Jagoda
  19. Stasikowski Jakub
  20. Stokłosa Antonina
  21. Sydow Feliks
  22. Szaroleta Dariusz
  23. Świątek Jakub
  24. Walkowiak Amelia
  25. Wardal Julia
  26. Wardal Oliwia
  27. Wiencław Aleksandra
  28. Zięba Helena
  29. Żarna Karol
  30. Żychliński Cyprian