Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                            XI NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                  18 CZERWIEC 2017 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe – ku czci NSPJ, w dni powszednie od poniedziałku do piątku po mszy św. o godz. 18.00. W soboty i niedzielę o godz. 17.45. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w tym tradycyjnym nabożeństwie.

2. Oktawa Bożego Ciała trwa do czwartku. Msze św. i procesje, odbywają o godz. 18.00. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 17.00 i 18.00 z procesją eucharystyczną zakończoną litanią przy ołtarzu NSPJ. Serdecznie zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków, panów do baldachimu, służbę liturgiczną i wszystkich parafian do udziału w oktawie Bożego Ciała i uroczystości NSPJ.

3. W zeszłą niedzielę przed kościołem zebraliśmy do puszek na KUL i WT UAM oraz szkoły katolickie 343 zł.. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na inwestycje parafialne.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych, pragnących pogłębić swoje życie duchowe na spotkanie w czwartek o godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

5. Radę Ekonomiczną, zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

6. SŁUCHMED, zaprasza na akcję „Tydzień Bezpłatnych Badań Słuchu”. W dniach od 26 – 30.06.br. Całkowicie bezpłatne badania słuchu oraz konsultacji protetyka słuchu. Miejsce: Poznań, os. Piastowskie 58 gab. 17. Plakat w gablocie.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki (SOR dla małżeństw. Siostra od skazanych). Gość Niedzielny(Wyciąganie cierni z serca. Więcej niż cuda-15 lat od kanonizacji św. o. Pio). Mały Gość niedzielny( z płytą Arki Noego). Mały Przewodnik Katolicki.