Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                         XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                          24.09.2017 r.

1. Misje parafialne w naszej parafii, odbędą się od 01 – 08.10.2017 Przed błogosławieństwem, modlimy się o owocność głoszonej Dobrej Nowiny w naszej parafii przez ojców Oblatów – Misjonarzy. Plan rekolekcji, można zabrać dla siebie i sąsiadów znajduje się na ołtarzach bocznych oraz w gablocie i na stronie internetowej parafii.

2. Radę Duszpasterską naszej parafii, zapraszam w środę na spotkanie o godz. 19.00 na probostwo.

3. Pielgrzymka do Gruzji „Początki chrześcijaństwa”. Termin 21-28 kwietnia 2018 r. Program w gablocie i na stronie parafialnej. Koszt 3700 zł. + 40 USD/os. Można się zapisać, są wolne miejsca.

4. Młodzież ze szkół średnich i pracującą, która pragnie przygotować się do sakramentu bierzmowania, może zapisać się jeszcze u ks. Damiana..

5. Młodzież gimnazjalną z III klas, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy we wtorek na probostwo: grupa I – godz. 18.00; grupa II – godz.19.15. Grupy na stronie internetowej parafii i w gablocie.

6. Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych na spotkania biblijne, pogłębiające życie duchowe w czwartek o godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

7. Przypominamy, że kolejna zbiórka dla ministrantów i kandydatów, odbędzie się w sobotę, o g. 10:00. Rodziców ministrantów i kandydatów zapraszamy w przyszłą sobotę na godz. 19.00 na probostwo.

8. Młodzież, naszej parafii, zapraszamy do parafialnego duszpasterstwa w piątek na g. 19:00 na probostwo. Tym razem, będzie krąg biblijny. Zapraszamy.

9. Zajęcia edukacyjne dla młodzieży, zaprasza Fundacja javani do świetlicy OSP w Kamionkach w czwartek o godz.19.00. Temat: Lalki Interaktywne w profilaktyce używania alkoholu i narkotyków w ciąży.

10. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.

11. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 6515,68 zł. A na KUL, WT UAM i szkoły katolickie do puszek zebraliśmy 438.37 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny.

Zmarli: Gabriela Konieczna, była nasza parafianka. Pogrzeb, we wtorek o godz. 14.00. Antoni Maćkowiak z Daszewic. Pogrzeb, w środę o godz. 14.00. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…