Parafia pw. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

19. sierpnia 2018 r.

 1. Nabożeństwa po mszach świętych w tym tygodniu: w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, w tym dniu w parafii odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
 3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu:
  – w środę od 9:00 do 10:00
  – w piątek od 19:00 do 20:00
 4. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na inwestycje parafialne.
 5. Msza św. dziękczynna za plony ziemi odbędzie dziś o godz. 16.00 w Daszewicach przy figurze.
 6. Dzieci od 7. roku życia (i powyżej 135 cm) i młodzież zapraszamy na wspólny wyjazd na tor kartingowy koło centrum handlowego M1 i do Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Zbiórka w czwartek, przy kościele o godz. 09:00. Koszt wyjazdu 22 zł plus bilet całodobowy. Informacje i zapisy dziś po Mszy świętej w zakrystii.
 7. Zapraszamy parafian – seniorów na pola Lednickie/k. Gniezna. Hasło spotkania: „Jestem młody Duchem”. Wyjazd autokarem 01. 09. br. o godz. 10.00. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy z wpłatą w zakrystii. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Zmarli:
+ Andrzej Malczyk – pogrzeb odbył się w sobotę,

+ Stanisław Woziński  – Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godzinie 9:00, pogrzeb o godz. 12:45 na Miłostowie,

+ Wanda Krukowska – pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10:00.

 

 

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały przewodnik katolicki. Mały Gość Niedzielny. Znajdują się z tyłu kościoła na filarze.