Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                                             II NIEDZIELA WIELKANOCNA

                                                                                                                                        MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

                                                                                                                                               19 kwiecień 2020 r.

1. Dziś, przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15. 00 – nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. (dzisiaj wszystkie msze św. i nabożeństwo transmitowane na youtube. Klikamy na stronę parafialną i w pasku u góry po prawej stronie znajdziemy napis transmisja i tam wchodzimy i mamy do wyboru youtube lub facebook).

2. W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia br. W kościołach podczas uroczystości religijnych na 15 m2 może przebywać 1 osoba. W związku z tym, że nasz kościół ma 300 m2 więc może przebywać wewnątrz kościoła na mszy św. lub nabożeństwie 20 osób. W kościele również obowiązuje noszenie maseczek.

3. W ciągu tygodnia transmitujemy msze św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W środę po mszy św. o godz. 17.00, nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W piątek po mszy św. o godz. 17.00, koronka do Bożego miłosierdzia.

6. Pragnę podziękować, tym wszystkim parafianom, którzy złożyli ofiarę na kościół i daninę diecezjalną na konto parafialne. Składam im, serdeczne Bóg zapłać!

Prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość niedzielny. Miłujcie się.

Zmarła: Danuta Tralewska z Głuszyny. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00.Teresa Łakoma z Babek. Pogrzeb w środę o godz. 13.00. Leopold Paul z Głuszyny. Data pogrzebu, jeszcze nieustalona. Polećmy, ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…