Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                              NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

                                                                                                                                   12 kwiecień 2020 r.

„Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!” Przeżywając, uroczystości Zmartwychwstania Jezusa, życzymy wszystkim parafianom, aby dotknięcie Bożej nieskończonej miłości – w tym trudnym czasie panującej epidemii, gdy jesteśmy rozproszeni jak apostołowie po dramacie ukrzyżowanego Jezusa, przeniknięci lękiem, poczuciem osamotnienia – wypełniło nas nadzieją i pokojem. Niech, ta nadzieja życia, zawarta w zmartwychwstaniu Jezusa, wzmacnia naszą drogę wytrwałego pielgrzymowania do domu Ojca. Wiemy, Komu zawierzyliśmy i kto jest naszą „Drogą, Prawdą i Życiem. Szczęść Boże”.

1. Niedziela Wielkanocna – msze św. o godz. 9. 40; 11.00; 12. 30; 16.00; 18. 00 (wszystkie msze św. transmitowane na youtube. Klikamy na stronę parafialną i w pasku u góry po prawej stronie znajdziemy napis transmisja i tam wchodzimy i mamy do wyboru youtube lub facebook)

2. Poniedziałek Wielkanocny msze święte o godz. 8.00; 9. 40; 11. 00; 12.30; 18.00 (wszystkie msze św. transmitowane na youtube)

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15. 00, nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia (transmisja na youtube)

4. W ciągu tygodnia, będziemy transmitować msze św. o godz. 18.00 i Różaniec o godz. 20.30. Zachęcamy, by w rodzinach odmawiać Koronkę do Bożego miłosierdzia i Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy. Tak jak czynimy to w każdym tygodniu w kościele parafialnym.

5. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego. Składamy im serdeczne Bóg zapłać!

6. W kościele na mszach św. i nabożeństwach nadal może przebywać tylko 5 osób. Pierwszeństwo mają zamawiający intencję mszalną.

Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Mały Gość niedzielny. Miłujcie się.