Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                                  V NIEDZIELA WIELKANOCNA

                                                                                                                                      10 maj 2020 r.

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie, odbywają się po mszy św. o godz. 17.00. W soboty, niedziele i uroczystości o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe można organizować jedynie wewnątrz świątyni z zachowaniem norm dotyczących liczby uczestników. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w tym tradycyjnym nabożeństwie. Można włączyć się we wspólną modlitwę przez youtube.

2. Codziennie odmawiamy modlitwę różańcową o godz. 20.30. Można się włączyć poprzez youtube.

3. Prosimy parafian o wsparcie jadłodajni prowadzonych przez Caritas diecezjalny, przez złożenie do kosza, który znajduje się w kościele, produktów spożywczych i chemicznych. Wszystkim ofiarodawcom, którzy do tej pory wsparli Caritas przez ofiarowanie darów. Składam serdeczne Bóg zapłać!

4. Pragnę podziękować parafianom za ofiary złożone na kościół i daninę diecezjalną na konto parafialne i osobiście. Bóg zapłać!

Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Przewodnik katolicki, Mały Gość niedzielny. Miłujcie się. Biuletyn parafialny wydany elektronicznie.

Zmarł: Ryszard Kuster z Głuszyny. Pogrzeb, się odbył. Roman Witlewski z Głuszyny. Msza św. pogrzebowa w środę o godz. 11.00. Polećmy Ich, Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…