Parafia pw. św. Jakuba Większego Apostoła – Poznań

www.jakubapostol.org                                                                                                              V NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                                                                             07 luty 2021 r.

1. Msze św. w soboty i niedziele, są transmitowane z naszego kościoła na YouTubie. Można wejść przez naszą stronę internetową, klikając na pasku transmisja.

2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po mszy św. o godz. 17.00.

3. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o chorych i tych wszystkich, którzy się nimi opiekują.

4. W piątek po mszy św. o godz. 17.00, koronka do Bożego Miłosierdzia. i wystawienie Najświętszego sakramentu do następnej mszy św.

5. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na bieżący rok.

6. W środę – wyjątkowo – biuro parafialne czynne od godz.19.00 – 20.00.

7. W święto ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe zebraliśmy 708.23 zł. . Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Zapraszamy na wczasorekolekcje w terminie 4-16 czerwiec br., do Mrzeżyna (nad morzem) w ośrodku Bogdanka,  ul. Nadmorska 17.W  programie Msza św., namiot spotkania, plażowanie, zwiedzanie (m.in. Trzebiatów-z bazyliką XIV w. ,                    Kołobrzeg/konkatedra z  XIV w./, przejazd kolejką z Pogorzelicy do Trzęsacza). Oraz wiele wspaniałych wspólnych przeżyć ubogacających duchowo i fizycznie. Cena w całości 1500 zł i obejmuje 3 posiłki , przejazd autokarem, który jest do naszej dyspozycji, wycieczki, ubezpieczenie. Zapisy do końca miesiąca z przedpłatą 500zł (podajemy dane personalne). Pozostała kwota po wielkanocy .

Prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały Przewodnik Katolicki. Mały Gość Niedzielny.

Zmarła: Teresa Młyńczak z Daszewic. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.00. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…