Parafia pw. św. Jakuba Większego Apostoła – Poznań

www.jakubapostol.pl                                                               X NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                    10 czerwiec 2018 r.

1. Nabożeństwo do NSPJ, w dni powszednie po mszy św. o godz. 17.00. W soboty, niedziele i uroczystości o godz. 17.45. Zapraszamy, wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

2. Dziś, odbędzie się Marsz dla Życia. Rozpocznie się słowem wprowadzającym o godz. 15.15 na Pl. A. Mickiewicza. A, o godz. 15.30 wyruszy, marsz dla życia ulicami Poznania do Katedry. O godz. 17.00 zakończy się mszą świętą w Katedrze.

3. Pielgrzymka mężczyzn z naszej archidiecezji do MB Tuleckiej, odbędzie się w przyszłą niedzielę. Msza św. o godz. 12.00. Po mszy św. spotkania w grupach tematycznych. Zachęcamy mężczyzn z naszej parafii do wzięcia udziału.

4. We wtorek Biuro parafialne jest nieczynne.

5. W zeszłą niedzielę na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie zebraliśmy do puszek 445.85 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać. Dziś zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc rodzinom syryjskim. A , w przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

Prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały przewodnik katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Zmarli: Zofia Rozmiarek z Głuszyny. Tadeusz Olsztyński z Daszewic. Pogrzeby się odbyły. Polećmy, ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…