Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                                  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA  

                                                                                                                                     28 lipiec 2019 r.

1. W miesiącu sierpniu Biskupi zachęcają nas do abstynencji od alkoholu. Niech nasza świadoma abstynencja, będzie ofiarą za alkoholików, ich powrotu do trzeźwości i Boga.

2. Istnieje możliwość otrzymania odpustu zupełnego (dla siebie lub osoby zmarłej) Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego w czwartek od godz. 12.00 do piątku – 24.00. Należy, być w stanie łaski uświęcającej i odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

3. W I – czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 18.00 i trwać będzie do godz. 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy parafian.

4. Z racji I piątku miesiąca, spowiedź św. od godz. 17.00.

5. Chorych i starszych, odwiedzę z komunią św. w piątek i sobotę od godz. 8.30.

6. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca (związane z objawieniami Fatimskimi). Jako wynagrodzenie za zniewagi i bluźnierstwa ludzi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. z nabożeństwem o godz. 7.00 w sobotę. Zapraszamy.

7. Pielgrzymka do Lichenia wyjeżdża w sobotę o godz. 7.00 z przed kościoła. Powrót wieczorem ok. godz. 18.00.

8. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 5793,02 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

9.Trener osiedlowy zaprasza na naukę ćwiczeń przy siłowni, która znajduje się przy boisku. Informacja o terminach spotkań na plakatach. Nauka z trenerem bezpłatna.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki (modlitewnik 5 minut z Bogiem). Gość Niedzielny. Mały przewodnik katolicki. Mały Gość Niedzielny. Znajdują się z tyłu kościoła na filarze.