Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                         XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                           13.09.2020 r.

1. Dzieci, które mają przyjąć I-Komunię św. w dniu 27.09. br., zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.00 do kościoła.

2. Caritas parafialny, zapraszam w czwartek po mszy św. o godz. 18.00 na probostwo.

3. Młodzież – przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziców, świadków do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. w piątek o godz. 19.15 w kościele.

4. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży – naszej parafii w sobotę na mszy św. o godz. 18.00 przez ks. bp. Damiana Bryla. Zapraszamy na tę mszę św. rodziców i świadków oraz zaproszonych gości. Msza św. Parafialna z niedzieli zostanie odprawiona o godz. 16.30.

5. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.

6. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć, jak co roku Ojców Oblatów – Misjonarzy, którzy wygłoszą na każdej mszy św. kazania i tradycyjnie po mszach świętych przed kościołem, będą rozprowadzać kalendarze na przyszły rok.

7. Dzieci przygotowujące się do I – Komunii św. po mszach św. w niedzielę otrzymują „ziarenka”.

8. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. A, dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny.

Zmarli: Kinga Budzisz z Głuszyny. Pogrzeby w poniedziałek o godz. 11.00. Beata Ostaszewska z Głuszyny w środę o godz. 11.00. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…