Przejdź do treści

OGLOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023 r.

Parafia pw. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                             XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                       22 październik 2023 r.

1. W miesiącu październiku, nabożeństwa Różańcowe przez cały tydzień o godz. 17:30. Zapraszamy wszystkich parafian do tej przepięknej modlitwy. Dzieci z rodzicami zapraszamy od poniedziałku do piątku na modlitwę różańcową o godz. 18:30.

2. Szafarzy nadzwyczajnych i ministrantów seniorów zapraszam na spotkanie w środę na godz. 19:00 na probostwo.

3. Młodzież z klas I – szkoły średniej, przygotowującą się sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek na godz. 19.00 do kościoła. Osoby, które nie mogą przyjść w czwartek przychodzą w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 11:00 i po mszy katecheza.

4. W każdy czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00 do godz. 21:30. Zapraszamy parafian do udziału w modlitwie ciszy.

5. Mężczyźni naszej parafii wyszli z propozycją, by powstała w parafii Róża Różańcowa mężczyzn. Jedną taką różę już mamy. Mile widziani są młodzi mężczyźni. Zapisy w zakrystii.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 18/19. 11. br. Koszt całego wyjazdu wynosi 300 zł.(transport, nocleg, wyżywienie i oprowadzenie po Jasnej Górze). Zapisy z wpłatą 100 zł. w zakrystii i w biurze parafialnym. Podajemy: imię i nazwisko, pesel i telefon.

7. Można zamawiać msze św. na następny rok, wymieniani roczne i dokonywać opłat za wodę i śmieci w biurze parafialnym.

8. Dziś składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

9. Zapraszamy parafian i wszystkich melomanów muzyki organowej na koncert organowy, w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18 45.  Wykonawcą koncertu na organach Friedricha Ladegasta, będzie p. Jacek Pupka. organista poznańskiej katedry.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały Przewodnik Katolicki. Mały Gość Niedzielny. Misyjne drogi.

zmarli: Iwona Górniak z Głuszyny. Wiesław Rybarczyk z Głuszyny. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…