Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                           XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                             23.09.2018 r.

1. Radę ekonomiczną parafii zapraszam na spotkanie w czwartek na godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

2. Młodzież szkół średnich i osoby dorosłe, która pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania. Zapraszam do zapisania się w biurze parafialnym.

3. Dziewczynki i chłopców ze szkoły podstawowej, którzy lubią śpiewać. zapraszamy do stworzenia dziecięcego chórku parafialnego. Pierwsze spotkanie w piątek o godz. 17.30 na probostwie. Poprowadzi spotkanie p. Justyna Sip.

4. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.

5. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 6092,60 zł. A na KUL, WT UAM i szkoły katolickie do puszek zebraliśmy 429.72 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny.

Zmarli: Bogumiła Bartkowiak z Daszewic. Zenon Baranowski z Głuszyny. Teresa Ogórek z Daszewic. Pogrzeby odbyły się w miniony tygodniu. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia dla młodzieży

1. Młodzież z klas 3 gimnazjalnych, która nie ma zaliczonego drugiego roku przygotowań, gdyż nie była w ubiegłym roku szkolnym na indywidualnym spotkaniu z ks. Marcinem, zapraszamy w poniedziałek od godziny 19:00. Link do zapisów znajduje się na stronie www.facebook.com/bierzmowanijakuba

2. Młodzież z klas 8 i 3 gimnazjum zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek na godzinę 19:00 do kościoła. 8 klasy, będą miały możliwość zapisania się, by przygotować się do sakrament bierzmowania.

3. Młodzież zapraszamy w piątek na godzinę 19:00 na Krąg Biblijny i spotkanie z pilotem F-16, który opowie o swojej pracy.