Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                        XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                      04 listopad 2018 r.

1. 11 listopada br.- Święto Niepodległości – Przypada w przyszłą niedzielę – na mszach św., będziemy modlić się za naszą Ojczyznę w 100 – lecie jej Niepodległości. Dobrze by było, aby tego dnia przy każdym domu zawisła flaga biało-czerwona. Natomiast w sobotę w świetlicy wiejskiej w Daszewicach o godz. 14.00. Część artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży ze SP i Gimnazjum w Daszewicach, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Zapraszają organizatorzy.

2. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na następny rok i wymienianki roczne.

3. Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych na spotkania biblijne, pogłębiające życie duchowe w środę o godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

4. Szkolne Koło Caritasu w Daszewicach prosi o motki wełny, ponieważ p. Katechetka z uczniami i osobami chętnymi, pragnie zrobić na drutach: czapki, szaliki i rękawiczki i wysłać je na misje. Chętnych robienia na drutach zaprasza do szkoły 14.11. br. o godz. 14.00.

5. W przyszłą niedzielę, będziemy gościli kleryka z ASD w Poznaniu. W tym dniu, będziemy się modlić o święte i liczne powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Kleryk po mszach św. tradycyjnie, zbierze ofiary przed kościołem na ASD.

Prasa katolicka: Przewodnik katolicki . Gość niedzielny. Misyjne drogi. Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny. Można się zaopatrzyć,  jeszcze w  Apostoła – naszą gazetkę parafialną

OGŁOSZENIA DLA MŁODZIEŻY I MINISTRANTÓW

1. W tym tygodniu zapraszamy na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania  młodzież z klasy 8, grupę 1 i 2.

2. W środę o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby współtworzyć naszą parafialną gazetkę Apostoł.

3. W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie o godzinie 19:00. W programie adoracja krzyża i film.

4. W sobotę o godzinie 10:00 odbędzie się zbiórka ministrantów.