Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

X NIEDZIELA ZWYKŁA
06 czerwiec 2021 r.

  1. Nabożeństwo do NSPJ, w dni powszednie do piątku po mszy św. o godz. 18.00. W sobotę o 17.45. Zapraszamy, wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.
  2. W środę po mszy św. o godz. 17.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W oktawie Bożego Ciała, procesja dookoła kościoła z mszą św. i litanią do NSPJ o godz. 18.00. Zakończenie oktawy w czwartek.
  4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, przypada w piątek. Msze św. w tym dniu o godz. 17.00 i 00 – z procesją dookoła kościoła.
  5. Nabożeństwo fatimskie, każdego trzynastego dnia miesiąca, tym razem przypada w przyszłą niedzielę. Msza św. i procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła o godz. 20.00 i zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. A dziś przed kościołem zbiórka do puszek na KUL. WT UAM i szkoły katolickie.
  7. Na WT UAM w czerwcu, odbywają się zapisy na Katechistów. Chętnych parafian, którzy chcieliby się bardziej zaangażować w życie parafii zachęcam do zgłoszenia się. Dodatkowe informacje u księży z parafii.
  8. Biuro Parafialne w tym tygodniu nieczynne w czwartek.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały przewodnik katolicki. Mały Gość Niedzielny.

Zmarła: Halina Kmieć – Pawlaczyk. Msza św. i pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.30. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…