Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                          XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                     30 czerwiec 2019 r.

1. W sobotę (6 lipca), będziemy gościć uczestników Pieszej Poznańskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Grupa, będzie liczyć ok. 60 osób. Przechodzić, będą ok. godz. 12.00. Prosimy mieszkańców o dostarczenie posiłku (Kanapki, ciasto, kawę, herbatę, owoce) do OSP w Głuszynie. A panie z Caritasu o koordynowanie pomocy. Tak jak to było w zeszłym roku.

2. W środę przed mszą św. o godz. 18.00, różaniec prowadzony będzie przez II Różę Różańcową z Głuszyny. A po mszy św., nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W I – y czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz.18.00 do godz. 21.00. Zakończymy Apelem Jasnogórskim.

4. Starszych i chorych odwiedzimy z komunią św. w piątek i sobotę od godz. 8.30.

5. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca (związane z objawieniami Fatimskim). Jako wynagrodzenie za zniewagi i bluźnierstwa ludzi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. z nabożeństwem o godz. 8.00 w sobotę. Zapraszamy.

6. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) czynne:

  • poniedziałek w godz. 19.00 – 20.00
  • środa w godz. 9.00 – 10.00

7. Msze św. w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień):

  • w dni powszednie o godz. 18.00
  • w niedzielę o godz. : 8.00; 9.40; 11.00; 19.00

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. Mały przewodnik katolicki. Mały Gość Niedzielny. Gazetka parafialna Apostoł

Zmarł: Mieczysław Przybyła z Daszewic. Pogrzeb, odbył się w minionym tygodniu. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…