Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                          XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                               22.09.2019 r.

 

  1. Tych, którzy podjęli zaproszenie do 33 dniowych rekolekcji przygotowujących do zawierzenia Jezusowi przez Maryję. Spotkanie w środę po mszy św. o godz. 18.00
  2. Mamy w parafii II Róże Różańcowa Rodziców, które już działają. Zgłosiło się kilka osób do III Róży Rodziców, ale by Róża mogła działać potrzeba 20 osób. Chętni mogą zapisać się w zakrystii.
  3. Zapraszam w czwartek Radę Ekonomiczną Parafii na spotkanie o godz. 19.00. Na probostwo.
  4. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.
  5. Dzieci przygotowujące się do I – Komunii św. po mszach św. w niedzielę otrzymują „ziarenka”.
  6. Rada Osiedla i OSP Głuszyna serdecznie zapraszają mieszkańców parafii na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w domu, na drodze i w internecie. Spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny. A, dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny. Można zakupić modlitewnik Róż Różańcowych w cenie 10 zł. w zakrystii.

 

OGŁOSZENIA MINISTRANCKIE I MŁODZIEŻOWE

  1. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla klas 7 i 8. Link do zapisów dla klas 7 oraz link do zapisów do grup dla klas 8 znajduje się na stronie www.facebook.com/bierzmowanijakuba.
  2. Młodzież chcącą uczcić rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową poprzez przygotowanie przedstawienia dla parafian zapraszamy na spotkanie dziś po wieczornej Eucharystii.
  3. W każda niedzielę o godzinie 12:00 odbywa się zbiórka dla kandydatów na ministrantów czyli chłopców, którzy ukończyli 6. rok życia.
  4. Zbiórka ministrantów odbędzie się w piątek po Eucharystii o godzinie 18:00.