Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                                    NIEDZIELA

                                                                                                         NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

                                                                                                                 04 czerwiec 2017 r.

1. Nabożeństwo do NSPJ, w dni powszednie po mszy św. o godz. 17.00. W soboty, niedziele i uroczystości o godz. 17.45. Zapraszamy, wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

2. Dzisiaj w niedzielę, odbędzie się Marsz dla Życia. Rozpocznie się festynem Rodzinnym o godz. 14.30 na Pl. Wolności. A, o godz. 15.45 wyruszy, marsz dla życia do Katedry. O godz. 17.00 zakończy się mszą świętą w Katedrze.

3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, we wtorek o godz. 19.00 na probostwie. Zapraszam.

4. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz.: 8.00; 9.40; 11.00 – z procesją; 18.00. Po mszy św. o godz. 11.00, przejdziemy tradycyjną trasą: ul. Głuszyna w kierunku Schroniska i z powrotem do kościoła. Rodziny mieszkające na trasie procesji, proszę o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy; Panów niosących baldachim. Służbę liturgiczną, Dziewczynki sypiące kwiatki. Wszystkich niosących sztandary. Prosimy o udekorowanie domów i włączenie się parafian do wspólnej modlitwy. Nabożeństwo do NSPJ, wraz z procesją w okresie oktawy Bożego Ciała po mszy św. o godz. 18.00.

5. W przyszłą sobotę wyjazd autokarowy do Tulec na Rejonowe Spotkanie Żywego Różańca. Wyjazd o godz.10.00 z przed kościoła. Powrót ok. godz.14.30. Zapraszam członków Wspólnoty Różańcowej i sympatyków.

 5. W przyszłą niedzielę składka, przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i WT UAM oraz szkoły katolickie.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki (Pocałunek Boga. Pasterze i owce). Gość Niedzielny (Zróbcie mu miejsce. Patron stulecia – św. Józef i dodatek śpiewnik na Boże Ciało). Mały przewodnik katolicki. Mały Gość Niedzielny.