Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                        XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                           22.10.2017 r.

1. W miesiącu październiku, modlimy się na różańcu. Nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich parafian do tej przepięknej modlitwy.

2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas III. Zapraszamy na spotkania: Gr. I – we wtorek o g. 18:00, Gr. II – we wtorek o g. 19:15, Gr. III – w czwartek – o godz. 18:00.

3. Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych na spotkania biblijne, pogłębiające życie duchowe w czwartek o godz. 19.00. Spotkanie na probostwie.

4. Zapraszamy młodzież naszej parafii do współtworzenia duszpasterstwa młodych. Spotkania zawsze w piątki o g. 19:00.

5. Dziś przed kościołem możemy podpisać się pod projektem Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”, w celu eliminacji z polskiego prawa punktu zezwalającego na zabijanie dzieci z przyczyn eugenicznych (podejrzeń o niesprawność lub chorobę). Należy wpisać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz pesel.

6. Pielgrzymka do Gruzji „Początki chrześcijaństwa”. Termin 21-28 kwietnia 2018 r. Program w gablocie i na stronie parafialnej. Koszt 3700 zł. + 40 USD/os. Można się zapisać, są wolne miejsca.

7. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.

8. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 5217.98. Natomiast na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, zebraliśmy 553,70 zł. .Wszystkim ofiarodawcom, składamy serdeczne Bóg zapłać!.

9. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na następny rok i wymienianki całoroczne. Wymienianki jednorazowe można wrzucać do skrzynki przy ołtarzu św. Anny.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny.

Zmarła: Bronisława Więckowska z ul. Głuszyna. Pogrzeb się odbył. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…