Parafia p.w. Świętego Jakuba Apostoła – Poznań – Głuszyna

www.jakubapostol.org                                                       XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                                                                                            08.10.2017 r.

1. W miesiącu październiku, modlimy się na różańcu. Nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich parafian do tej przepięknej modlitwy.

2. Dziś dzieci przygotowujące się do I – Komunii św. na mszę św. o godz. 12.30, będą miały poświęcone różańce. Natomiast, we wtorek w kościele o godz. 19.00 ma spotkanie gr. I. A w środę o godz. 19.00 – gr. II. Lista w gablocie i na stronie parafialnej.

3. Młodzież naszej parafii zapraszamy do Duszpasterstwa młodzieży naszej parafii. W piątek msza św. w ich intencji, a po mszy św. spotkanie na probostwie przy kawie i ciastku.

4. Ministrantów zapraszamy na ćwiczenia liturgiczne w sobotę o godz. 16.30.

5. Pielgrzymka do Gruzji „Początki chrześcijaństwa”. Termin 21-28 kwietnia 2018 r. Program w gablocie i na stronie parafialnej. Koszt 3700 zł. + 40 USD/os. Można się zapisać, są wolne miejsca.

6. Pragnę przypomnieć parafianom o opłatach cmentarnych: wody i śmieci za ten rok. Cena się nie zmieniła wynosi 40 zł. Zapraszamy do biura parafialnego.

7. Dziś zbiórka do puszek przed kościołem na utrzymanie dwóch rodzin syryjskich. A w przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

8. Wyjeżdżających na pielgrzymkę do Częstochowy, proszę o dokonanie wpłat i podanie adresu i peselu do ubezpieczenia.

Do nabycia prasa katolicka: Przewodnik katolicki. Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały przewodnik katolicki i Mały Gość niedzielny.